Po - Pá: 8 - 18 hod

Chcete si osvětlit skříň pomocí LED pásků, ale nevíte jak na to? Připravili jsme pro vás jednoduchého průvodce.

Osvětlení skříně

LED pásky

Na osvětlení skříní postačí LED pásky s nízkou (SQ3-300) až střední svítivostí (SQ3-600) v závislosti na výšce a hloubce polic. Při osvětlování skříní můžete popustit uzdu své fantazie a vybrat si z několika barev a odstínů světla. Pokud zvolíte klasickou bílou barvu, musíte se ještě rozhodnout, zda chcete odstín teplé, denní nebo studené bílé. Ve většině případů volí zákazníci LED pásky v denním odstínu.

Co budete potřebovat

Osvětlení úložného prostoru je ideální řešení například u kuchyňských linek nebo šatních skříní. Při otevření skříně se jednoduše rozsvítí světlo a snadno tak osvětlíte vnitřní prostor. Poradíme vám, které komponenty budete potřebovat pro osvětlení polic a jak je snadno nainstalovat.

Máte jiný nápad na osvětlení?

Ale nevíte jak na něj? My vám pomůžeme!

Dostanete skvělý nápad
Ale nevíte, jak ho technicky zrealizovat
Popište nám váš nápad do kontaktního formulář níže
Nechte nám na vás kontakt, ať víme, kam zaslat odpověď.
Zdarma vám poradíme s vaším návrhem
Spolu s tím vám zašleme i nabídku vhodných produktů.
Rozhodnete se, zda si koupíte naše produkty
Pokud vám bude naše nabídka vyhovovat, vše si jednoduše objednáte.
Realizujete váš nápad
Pošlete nám fotografii, jak se vám povedla realizace osvětlení.
Odeslat

Vyplněním svého e-mailu a případně svého jména nám poskytujete vaše osobní údaje. Jejich správcem je společnost T-LED s.r.o. a budou použity k zaevidování vašeho dotazu a k odpovědi na něj, kterou vám zašleme na zadaný e-mail. Současně budou předány poskytovateli systému evidence dotazů, což je nezbytné pro jeho funkčnost. Stiskem tlačítka pro odeslání komentáře k výše uvedenému udělujete váš souhlas. Více o ochraně vašich osobních údajů se můžete dozvědět zde.

Copyright © 2017 T-LED s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Do eshopu >>

Profily

Profily jsou ideální způsob, jak ochránit LED pásky proti přehřívání, vlhkosti nebo mechanickému poškození. Výše zmíněné pásky nejsou vysoce výkonné, takže nepotřebují příliš chladit. Do profilů je tedy nemusíte umisťovat. Můžete si však koupit profil, který ve skříni využijete jako šatní tyč, ve které bude umístěný LED pásek.

Čidlo

U osvětlení skříně určitě využijete skříňový spínač, který funguje na základě překážky před senzorem. Ve chvíli, kdy otevřete dveře skříně nebo v případě posuvných dveří je odsunete, senzor zapne průchod napájení a ukončí jej ve chvíli, kdy dveře zase zavřete. Skříňový spínač jednoduše napojíte na zdroj, který vyberete na základě délky a výkonu pásků.

Do eshopu >>Do eshopu >>
Do eshopu >>Do eshopu >>Do eshopu >>

Zdroj

Pro napájení čidla i pásků je nutné zajistit přívod 12 V. Pro jednotlivé LED pásky nemusíte kupovat zvlášť zdroj, ale všechny pásky můžete bez problému zapojit do jednoho zdroje.

U zdrojů obecně platí, že je nutné dodržet rezervu ve výkonu minimálně 20 %.
Pro příklad:
Pásek SQ3-300 – 3 m vynásobíte výkonem pásku (4,8 W). Výsledkem je celková hodnota W na 3 m pásku, ke které přičtete 20 % rezervy.
3 m × 4,8 W = 14,4 W + 20 % = 17,3 W
Pro pásek SQ3-300 je tedy vhodný 20 W zdroj.

Do eshopu >>
Do eshopu >>Do eshopu >>
Do eshopu >>
Do eshopu >>
Do eshopu >>
Do eshopu >>Do eshopu >>
Do eshopu >>
Máte svůj návrh, nevíte však jak ho technicky realizovat? Napište nám!
Pomůžeme vám vytvořit vaše vysněné LED osvětlení.
Fix the following errors:
Hide