Po - Pá: 8 - 18 hod

Zrealizujeme vaše nápady

Máte skvělý nápad, jak osvětlit nábytek, místnosti nebo zahradu LED osvětlením? Popište nám vaši představu a my vám ji pomůžeme zrealizovat.  

Inspirujte se

Chcete si vytvořit efektivní osvětlení kuchyňské linky, šuplíků nebo třeba postele, ale nevíte jak na to? Připravili jsme pro vás několik rad, které vám pomohou při výběru jednotlivých komponentů.

Chci vědět víc >>>

Kuchyňská linka

Pro dokonalé osvětlení kuchyňské linky je vhodné použít LED pásky. Výběr barvy světla záleží na vašich požadavcích. Při výběru byste měli zvážit, jaký profil a difuzor je nejvhodnější právě do vaší kuchyně a neměli byste opomenout ani koncovky a úchyty profilu.

LED ovladač nebo stmívač vám usnadní manipulaci s osvětlením. Můžete si vybrat ovládání dálkové nebo pomocí chytrého telefonu.

Posledním důležitým prvkem je vhodný zdroj.

Chci vědět víc >>>

Osvětlení postele

Důležité je zamyslet se, zda chcete postel osvětlit pouze bílým nebo barevným LED páskem. Zatímco bílé osvětlení působí čistě a může nahradit dekorativní lampičku, barevné (RGB) pásky dokáží ve vteřině změnit barvu celé místnosti.

Pokud máte v barvě osvětlení již jasno, je na řadě výběr ovladače. Můžete využít klasický ovladač nebo ovládat LED osvětlení pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Poslední důležitým prvkem je vhodný zdroj. Výběr zdroje vždy závisí na celkové délce a výkonu LED pásku.

Chci vědět víc >>>

Osvětlení schodiště

Osvětlení schodiště funguje současně i jako orientační osvětlení. V prostoru schodů můžete umístit nástěnná svítidla na zeď nebo strop, zabudovat vestavěná svítidla nebo využít LED pásky. Výhodou svítidel je, že jejich vstupní napětí je 230 V, tudíž nepotřebují žádný zdroj. LED pásky jsou oproti tomu v současnosti velmi moderním typem osvětlení.

V prostoru schodů je vhodné umístit i pohybové čidlo, které vždy zajistí včasné osvětlení prostoru.

Chci vědět víc >>>

Osvětlení šuplíků

Ať už chcete osvětlit šuplíky ve skříni nebo třeba v kuchyňské lince, nejvhodnějším řešením jsou LED pásky s nízkou až střední svítivostí. Jen na vás záleží, jakou barvu osvětlení si vyberete (teplou bílou, studenou nebo denní).

Důležitým prvkem je také skříňový stmívač 2v1, který spíná osvětlení na základě překážky před senzorem.

Posledním důležitým komponentem je vhodný napájecí zdroj.

Chci vědět víc >>>

Osvětlení skříně

Ať už chcete osvětlit police nebo posuvné dveře, nejvhodnějším typem svítidla je LED pásek s nízkou až střední svítivostí. Intenzita svítivosti se odvíjí od výšky a hloubky polic.

Velmi důležitým prvkem je také skříňový spínač, který se sepne ve chvíli, kdy otevřete dvířka skříně. Běžně se umisťuje za každé posuvné dveře s odstupem 2–5 cm.

Pásky můžete nalepit přímo na stěny či police nebo můžete použít hliníkové profily s difuzory, které tvoří pouze designové krytí pásků.

Máte jiný nápad na osvětlení?

Ale nevíte jak na něj? My vám pomůžeme!

Máte svůj návrh, nevíte však jak ho technicky realizovat? Napište nám!
Pomůžeme vám vytvořit vaše vysněné LED osvětlení.
Dostanete skvělý nápad
Ale nevíte, jak ho technicky zrealizovat
Popište nám váš nápad do kontaktního formulář níže
Nechte nám na vás kontakt, ať víme, kam zaslat odpověď.
Zdarma vám poradíme s vaším návrhem
Spolu s tím vám zašleme i nabídku vhodných produktů.
Rozhodnete se, zda si koupíte naše produkty
Pokud vám bude naše nabídka vyhovovat, vše si jednoduše objednáte.
Realizujete váš nápad
Pošlete nám fotografii, jak se vám povedla realizace osvětlení.
Odeslat

Vyplněním svého e-mailu a případně svého jména nám poskytujete vaše osobní údaje. Jejich správcem je společnost T-LED s.r.o. a budou použity k zaevidování vašeho dotazu a k odpovědi na něj, kterou vám zašleme na zadaný e-mail. Současně budou předány poskytovateli systému evidence dotazů, což je nezbytné pro jeho funkčnost. Stiskem tlačítka pro odeslání komentáře k výše uvedenému udělujete váš souhlas. Více o ochraně vašich osobních údajů se můžete dozvědět zde.

Copyright © 2017 T-LED s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Fix the following errors:
Hide